• Čeština
  • English
  • Volná místa / Kariéra

    Nabídka pracovních pozic

    Práce na DPP/DPČ v oboru statiky mostních konstrukcí
    Výběrové řízení na obsazení 1 volných pozic

    Požadavky:

    • student či absolvent bakalářského či magisterského programu ? obor Konstrukce a dopravní stavby, příp. Konstrukce pozemních staveb
    • znalost práce v programech AutoCAD, Microsoft Excel a Word, SCIA Engineer výhodou
    • český jazyk ? nutná perfektní znalost

    Náplň práce:

    • příprava podkladů pro přepočty a diagnostiku stávajících konstrukcí zejména mostních konstrukcí
    • kreslení schémat, zpracování archivní dokumentace, příprava výpočetních modelů
    • spolupráce na vědeckovýzkumných projektech

    Nabízíme:

    • pracoviště přímo v kampusu ČVUT
    • pružná pracovní doba, počet odpracovaných hodin dle domluvy
    • možnost nástupu na navazující doktorské studium a včetně další spolupráce na HPP

    Přihláška musí obsahovat:

    • strukturovaný profesní životopis

    Nástup možný ihned

    V případě zájmu o nabízenou pozici nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na adresu: milan.holy@cvut.cz

    s předmětem zprávy ?Práce na DPP/DPČ v oboru statiky mostních konstrukcí?.