• Čeština
 • English
 • Ke stažení

  DusičID

  Software DusičID by vytvořen pro orientační stanovení obsahu dusičnanů v povrchových vrstvách betonu. Tloušťky zkoumaných vrstev 0-15mm a 15-30mm. Přepočet obsahu dusičnanů ve vzorku betonu na obsah k hmotnosti cementu je prováděn na základě znalosti objemové hmotnosti betonu a předpokládaného obsahu cementu. Zdrojový kód je napsán v jazyce FLASH s důrazem na rozšiřitelnost. Software DusičID lze provozovat v operačním systému Windows a Linux.

  Program ke stažení : ico_zipprogram_DUSIC_ATD

  SíranID

  Software SíranID by vytvořen pro orientační stanovení obsahu síranů v povrchových vrstvách betonu. Tloušťky zkoumaných vrstev 0-15mm a 15-30mm. Přepočet obsahu síranů ve vzorku betonu na obsah k hmotnosti cementu je prováděn na základě znalosti objemové hmotnosti betonu a předpokládaného obsahu cementu. Zjištěný obsah síranů program porovná s obvyklým množstvím SO3 pro portlandské cementy, které je 0,5 – 3,5%. Zdrojový kód je napsán v jazyce FLASH s důrazem na rozšiřitelnost. Software SíranID lze provozovat v operačním systému Windows a Linux.

  Program ke stažení :ico_zipprogram_SIRAN_ATD

  ChlorID

  Software ChlorID by vytvořen pro orientační stanovení obsahu chloridových iontů v povrchových vrstvách betonu. Tloušťky zkoumaných vrstev 0-15mm a 15-30mm. Přepočet obsahu Cl- ve vzorku betonu na obsah k hmotnosti cementu je prováděn na základě znalosti objemové hmotnosti betonu a předpokládaného obsahu cementu. Zjištěný obsah Cl- iontů program vyhodnotí ve vztahu k požadavkům dle ČSN EN 206-1. Zdrojový kód je napsán v jazyce FLASH s důrazem na rozšiřitelnost. Software ChlorID lze provozovat v operačním systému Windows a Linux.

  Program ke stažení: ico_zipprogram_CHLORID_ATD

  Výpočet maximální tloušťky tepelné izolace v případě přizateplení původního tepelného minerálního izolantu

  Software byl vytvořen pro informativní zjištění tloušťky tepelného izolantu dodatečného přizateplení ETICS. Zdrojový kód je napsán v jazyce Visual Basic.

  Program ke stažení :ico_zipprogram_Max tloušťka tepelné izolace při přizateplení